... ...

     Tekerlek Arıza Sebebleri

          Tekerlekler tamamen kullanım ile alakalı bir durumdur çok fazla kullanıldığında erken erime meydana gelebilmekte... Ayrıca zemininiz bozuk ise transpalet yüklü iken tekerlek kırılması meydana gelebilir... Şirketiniz yerli tekerlek ürettiği için bu sorunları ortadan bir nebzede olsa kaldırdık

     Tamir Süreci

          Tamir Süreci Öncelikle sizden gelen ilk telefonla başlayıp, yerinizden ürünü alarak tamir merkezimize getiriyoruz. Tamir Servisimize gelen arızaı ürünün problemli parçaları tespit edilerek size geri dönüş sağlıyoruz. Geri dönüş sonrası fiyat onayı ile beraber transpaletinizde bulunan problemlerin giderilmesine başlıyoru. Bu arada sizin bilginiz dışında bizin tarafımızdan bulunan ek arızaları veya arızaya geçebilecek ürünleride tarafımızdan tespit ederez bu konuda da sizleri bilgilendiriyoruz.

     Hassasiyet ve Garanti

          Ürünlerinize verdiğimiz fiyatlandırma sonrasında takılan tüm parçalar 1. Sınıf olup Kardeşler Transpalet tamirim güvencesindedir. Ürünlerin revize ve yenileme dönemlerinde mutlaka telefonla bilgilendirme yaparak işlerinizin mesai kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

     Janta Doğru Poliüretan Veya Vulkollan Aşınması 

          Tekerlekleriniz janta kadar aşınmışsa, transpaletiniz birkaç kilometre gitmiş demektir. Zemine daha fazla zarar vermeden önce hemen değiştirmeniz gerekir!

     Kırılmış Veya Çatlamış Tekerlekler

           Transpaletinizi doğru bir şekilde mi kullanıyorsunuz? Yüklü bir transpaleti basamak veya kaldırım taşı gibi belli bir yükseklikten zemine indirdiğinizde, tekerleklerin çatlama ihtimali çok yüksektir. Belki ilk seferde olmaz. Fakat bu hareketi tekrar tekrar yaparsanız, tekerleklerin çatlama riski artar.

     Lastik Tırtılında Düz Noktalar

          Lastik tırtılında düz nokta tespit ettiniz mi? Bu durumda, transpaleti artık kullanmamak gerek. Transpaleti hasarlı tekerleklerle kullanmaya devam ederseniz, transpaleti taşımak için daha fazla kuvvet gerekecektir. Uzun vadede, bu durum zemine ve elbette ki transpalete zarar verir. 

     Arızalı Rulman: Tekerliği Değiştirmeli Mi, Yeni Bir Tekerlek Mi Takmalı?

          Yeni bir tekerlek takarak en ucuz ve en hızlı çözümü tercih edin. Rulmanların değiştirilmesi iki kat zamanınızı alır ve rulmanı çıkarırken tekerleklere hasar verme ihtimaliniz yüksektir. Bu da maliyetlerin iki katına çıkması demektir.

Bizi Arayın

Tel:0555-751-0258

Mail Atın

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma:

08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 12:00

HİZMETLERİMİZ

BİZİ ZİYARET ET

10 YILI AŞKIN DENEYİM

- Mekanik

- Şase Düzeltme

- Yağ Kontrolleri ve Değişimi

- Arıza Hizmetleri

- Tekerlek Değişimi

- Pompa Onarımı ve Değiştirilmesi

Ziya Gökalp, Nergis Sk. No 15, 34000 Başakşehir/İstanbul

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge
Copyrights